Opinie

„Niniejszym informujemy, iż z CleverBrains współpracujemy od kilku lat, realizując szkolenia z kompetencji miękkich dla kadry medycznej oraz pracowników administracyjnych. We współpracy z zespołem CleverBrains został również przygotowany program studiów podyplomowych o podobnej tematyce. CleverBrains wyróżnia się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz jakością świadczonych usług. Trenerzy i konsultanci posiadają wysokie kwalifikacje i kompetencje, podejście do uczestników szkoleń jest zindywidualizowane i elastyczne. Szkolenia przeprowadzone dla UM w Łodzi zostały ocenione na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy szkoleń podkreślili w ankietach sposób przekazywanej wiedzy jak i możliwości wykorzystania jej w codziennej pracy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, polecamy CleverBrains jako godnego zaufania i rzetelnego partnera biznesowego.”
prof. dr hab.n. farm. Ewa Balcerczak, Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia Podyplomowego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
mgr Kamila Marat-Murgrabia, Kierownik CKP, Uniwersytet Medyczny w Łodzi
„CleverBrains to zespół zawodowców pod każdym względem! Różnorodna i wszechstronna wiedza, która cechuje każdą z osób, to gwarancja znakomitej współpracy oraz trafnych rozwiązań biznesowych w trudnościach zarządzania i współpracy w organizacji. Znamy się i współpracujemy od kilku lat, dlatego polecam współpracę z CleverBrains z pełnym przekonaniem o jej efektywności. To zespół, który wykorzystuje najnowszą wiedzę biznesową oraz naukową i znakomicie łączy ją z praktyką, przez co realizowane projekty są najwyższej jakości.”
Anna Cichowska
psycholog, coach kariery, trener budowania zespołów i zarządzania w podejściu coachingowym, https://annacichowska.pl
„Moja współpraca z zespołem CleverBrains trwa już blisko dwa lata. To wystarczająco długo, aby mieć pewność, że to nie tylko zespół profesjonalistów, ale także fantastycznych ludzi. Bardzo cenię CleverBrains za ich gotowość do dzielenia się wiedzą zawsze, wszędzie i o każdej porze, za ich cierpliwość i życzliwość. Dzięki współpracy z zespołem CleverBrains po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że budowa zespołu w oparciu o różnorodność jest wielką siłą.”
Katarzyna Rozenfeld
Coach, Mentor, Partner at Roseweald, Non-Executive Director at Grantham Sp. z o.o, Inicjatorka akcji “Kobiety na wybory”
„Konsultantów z CleverBrains bardzo doceniam za otwartość i gotowość do pomocy, na różne zapytania i potrzeby odpowiadają z prędkością światła. Zawsze można na nich liczyć. Również ich wiedza związana z narzędziem PRISM oraz na temat działania mózgu jest imponująca. Dodatkowo zarówno spotkania, jak i warsztaty są zawsze w miłej i pozytywnej atmosferze, więc po prostu przyjemnie z nimi współpracować.”
Barbara Ciach
Asana Certified PRO, Doradczyni Kariery, Trener, Project Manager
„Współpraca z konsultantami CleverBrains to nieocenione wsparcie przy profesjonalnym wykorzystaniu narzędzia PRISM Brain Mapping. Od momentu kiedy zostałam Certyfikowanym Praktykiem PRISM mogę z każdym pytaniem, z każdą wątpliwością, z każdym raportem kierować się do zespołu CleverBrains. Zawsze w trybie niemalże natychmiastowym są gotowi pomóc, wyjaśnić, zainspirować. Spotkania superwizyjne, wiedza z obszaru neronauki, możliwości wykorzystania narzędzia w warsztatach managerskich to tylko część tego, czym dzielą się konsultanci CleverBrains. Jestem bardzo zadowolona, że mogę współpracować z całym zespołem: Martą, Małgosią i Grzegorzem i życzę każdemu, aby doświadczył tej współpracy!”
Ania Andrysiak
psycholog, coach, trener kompetencji społecznych w biznesie, właścicielka firmy Twój Coach - https://twoj.coach
„Współpracuję z konsultantami z CleverBrains - Martą, Małgorzatą oraz Grzegorzem - od kilku lat w ramach mojej praktyki wykorzystania narzędzia diagnostycznego PRISM Brain Mapping. Bardzo cenię ich profesjonalizm oraz chęć dzielenia się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem na temat wykorzystania samego narzędzia jak i neuronauki oraz ich wykorzystania w pracy coachingowej, mentoringowej i warsztatowej z klientami. Stworzyli również wspaniałą społeczność praktyków PRISM Brain Mapping, których integrują, wspierają w rozwoju, podniesieniu kompetencji coachingowych i doradczych, dokształcają i dbają o aktualność ich wiedzy. W jednym z moich ostatnich projektów, w którym badanie PRISM Brain Mapping obejmowało grupę około 60 osób na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, w tym dla grupy około 30 menedżerów obejmowało również Ocenę 360 z wykorzystaniem narzędzia PRISM Brain Mapping, mogłam liczyć na wsparcie konsultantów CleverBrains na każdym etapie projektu. Wszystkie moje pytanie i wątpliwość zostały wyjaśnione, a ich gotowość do pomocy, elastyczność i dostępność była nieoceniona. Po raz kolejny miałam okazję doświadczyć doskonałej współpracy, otwartości w dzieleniu się doświadczeniami i wskazówkami oraz najwyższej jakości wiedzy merytorycznej. Serdecznie polecam współpracę z CleverBrains, z pewnością otrzymacie niezwykle wartościowe wsparcie w swoich projektach i moc wiedzy.”
Agnieszka Ozdobińska
Trener, Coach, Mentor, HR Leader
Współpraca z zespołem CleverBrains jest dla nas niezwykle wartościowym doświadczeniem. Na co dzień korzystamy z narzędzi PRISM Brain Mapping w procesie rekrutacji i wsparciu rozwoju pracowników. Dodatkowo wspólnie z CleverBrains stworzyliśmy uszyte na miarę profile benchmarkowe dla kluczowych stanowisk. Marta, Małgorzata i Grzegorz wykazali się w tym procesie nie tylko wiedzą merytoryczną, ale także umiejętnością tłumaczenia skomplikowanych zagadnień w sposób zrozumiały dla wszystkich uczestników projektu. Ich dostępność i gotowość do udzielenia wsparcia, pozwoliła nam pogodzić potrzeby szóstki dyrektorów oddziałów i stworzyć spójne i praktyczne narzędzia HR. Ich podejście do pracy było profesjonalne i elastyczne, co pozwoliło nam skutecznie przezwyciężyć trudności i osiągnąć zamierzone cele. Współpraca z Martą, Małgorzatą i Grzegorzem zaowocowała również lepszym zrozumieniem, jak wykorzystać potencjał naszych pracowników, jak budować elastyczne i efektywne zespoły z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i mocnych stron. Zdecydowanie polecamy współpracę z konsultantami CleverBrains wszystkim firmom poszukującym profesjonalnego i praktycznego podejścia, elastyczności i skutecznego wsparcia w analizie i tworzeniu strategii organizacji.
Patrycja Baranowska - Dyrektor HR, Marcin Majdecki - Dyrektor IT INVESTA